Sázky na fotbal

Sázky na fotbal


Chtěla bych se vás zeptat, jestli také občas někdy sázíte na sportovní utkání, na sportovní zápasy? Já jsem kdysi sázela opravdu hodně, je tomu už asi dvacet let zpátky, kdy jsem s partnerem sázela velice často fotbalové zápasy a občas také hokejové zápasy. Potom jsme se rozešli a já jsem asi několik let vůbec nesázela. Naposledy jsem si vsadila nyní na mistrovství světa v hokeji a věřte, vyhrála jsem. Vsadila jsem pět set korun a vyhrála jsem dvanáct stovek. Ani nevíte, jak jsem byla překvapená a potěšená. Bohužel jsem to ale zase prohrála. Pokud i vy sázíte někdy na sportovní přenosy, a to hlavně na fotbalové zápasy, tak bych pro vás měla nějaké malé fotbalové tipy.

Můj malý syn chce být fotbalista.

Fotbalové tipy Aisazky najdete také na webové stránce aisazky.cz, fotbalové tipy jsou opravdu skvěle a já si myslím, že i výhodné. Jiní sázkaři a tipaři budou vědět, jak na to. Mnoho lidí právě také sází například nějaké sázenky nebo kupují losy, ale někdo to dělá tak, že si chce vydělat tím, že bude tipovat zápasy. Třeba hokejové nebo fotbalové anebo klidně také tenis a tak podobně. Jednoduše na všechny typy a druhy sportu. Já jsem ale s partnerem dříve měla oblíbené právě fotbalové zápasy, fotbalové tipy. Mě většinou vycházely možná tak tři z pěti sázek mi vyšly dobře.

Sázíte občasná fotbal?

Byla jsem docela překvapená a také šťastná, ale nakonec jsem si uvědomila, že tohle je vlastně jenom štěstí, že je to prostě náhoda, protože já jsem se ve fotbalu nikdy nevyznala. Ale nyní můj bratr, kterému je pětadvacet let, tak začala před dvěma lety také sázet. Sází na fotbal a občas také na hokej. Nevím jak vy, ale mě už se tohle nelíbí, protože se bojím, protože můj bratr na tom potom někdy bude závislý. Znám několik lidí, kteří potom hráli moc často automaty a opravdu potom dopadli špatně. Budu doufat, že fotbalové tipy a fotbalové sázky budou o něco mírumilovnější.