Co si dát dýmku?

Co si dát dýmku?


Vodní dýmka je populární hlavně v Turecku nebo Egyptě, kde si ji dávají místní po celý rok. Pro turisty je to spíše zajímavé zpestření letní dovolené, ale už hezkou řádku let si můžete vodní dýmku dát i doma nebo v nějaké čajovně, kterých je poměrně hodně. Pro přípravu dýmky pro domácí použití stačí si koupit všechno co je pro to potřeba. U nás najdete velký výběr kompletních dýmek i jednotlivých komponentů, ze kterých si můžete dýmku sestavit jakou budete chtít. Tuto možnost využívá více lidí, protože chtějí mít vodní dýmku, která bude vypadat podle jejich představ.

vodní dýmka

Chcete mít vodní dýmku na letní sezonu?
Pokud si rádi ugrilujete něco dobrého s partou přátel, je vodní dýmka skvělé zpestření letního večera. Sestavte si tu svoji nebo si kupte kompletní sestavu – to už je na vás. Při výběru dýmky myslete na to, že musíte vybírat podle toho zda budete chtít dýmku kouřit ve více lidech, protože v takovém případě budete potřebovat větší vázu. I počet hadic by měl být větší než jedna a určitě nezapomínejte ani na hygienické náústky.

muž dýmka

Jistě vás bude zajímat jak správně připravit vodní dýmku. K tomu abyste si ji mohli vychutnat budete potřebovat

  • Vodní dýmku
  • Tabák
  • Uhlíky
  • Vodu

Do vázy se na úroveň těla dýmky nalije voda, dýmka se zašroubuje a do korunky se dá tabák. Pozor, nesmí ho být ani hodně ani málo. Při větším množství by vás dýmka mohla škrábat v krku. Nahoru na korunku se dají rozžhavené uhlíky a po chvilce je tabák nahřátý a dýmka je připravená k použití. Užijte si třeba lahodnou chuť ledového ovoce, která je na léto jako dělaná. Co se týče uhlíků, vyberte si spíše kokosové kostky, které se sice nahřívají déle, ale vydrží opravdu dlouho a jsou pevnější. U nás najdete všechno co je potřeba pro přípravu lahodné vodní dýmky, která potěší nejen vás, ale i vaše přátele třeba právě u grilování.