Kotníkové lodičky jsou přirozenou součástí sexuality

Kotníkové lodičky jsou přirozenou součástí sexuality


Že jsou ženské nohy sexy, je všeobecně známo, a za krásnýma ženskýma nohama se na ulici ohlédne kdejaký muž, a někdy dokonce i ženy. Jejich sexuální náboj je dán dokonalým anatomickým tvarem, obdivujeme na nich harmonii proporcí hýždí, stehen, lýtek, kotníků a chodidel a nohy a chodidla jsou také velmi častým námětem sexuálních hrátek v různých erotických filmech a pornofilmech.

sexy gymnastka

Gymnastika – jestliže se vám ženské nohy líbí, a to se týká obrovského počtu mužů i žen, můžete si přijít na své například zakoupením vstupenky na závody ve sportovní nebo moderní gymnastice. Ženy a dívky jsou zde oblečené pouze do trikotu a mohou vám kromě sportovního výkonu nabídnout pohled v celé své kráse na obnažené nohy od kyčelního kloubu až po prstní kůstky.

modré lodičky

Foot fetish – milovníci foot festish zaplesají nejen ve sportovní hale při pohledu na krásné gymnastky, ale i v situaci, kdy jejich přítelkyně obouvá sexy boty, například model Pleaser nebo kotníkové lodičky. S nimi totiž překrásně vynikne krása chodidla, všechna jeho přirozená zakřivení a proporcionální dokonalost. Náklonnost k chodidlům vlastně není žádnou úchylkou, je to celkem přirozené, podobně, jako že se mužům líbí ženská ňadra s vystouplými bradavkami. Ostatně žádný muž není považován za fetišistu, když se mu líbí ženské prsy, ale když se mu líbí chodidla, je rázem vnímán jako úchylák – vnímáte zde tento nelogický rozpor?

Vůně a chuť chodidel – za úchyláky jsou považováni i ti, co milují vůni ženského potu. Toto je ale také přirozené, protože z potu se dá vyčíst vhodnost partnerky pro početí zdravých dětí a zároveň se tím brání incestu. A pot je nejintenzivnější hlavně v podpaží a na chodidlech, a pokud tedy muži ženská chodidla voní, i když jsou zpocená, je to naopak dobré znamení. O přirozenosti vnímání ženského potu pojednává i známý sexuolog MUDr- Radim Uzel.