Možnosti bryndáků.

Možnosti bryndáků.


Chcete ušít pro své miminko nějaké krásné bryndáčky, protože když rostou zoubky, jde to viditelně poznat. Proč dítě má stále strčené něco v puse, a proč se snaží do všeho kousat? Není to žádná velká věda, dítě je v době, kdy mu začínají růst první zuby, které mohu doprovázet hned několik nepříjemných příznaků. Dítě má v dásních horečku nebo mu nateče celá tvářička. Dítě stále něco strká do pusy, a když nemá nic po ruce, strčí si tam ruku a snaží se ohlodávat věci. Chce dásně masírovat a trochu jim ulevit. Dalším nepříjemným příznakem, může být špatná nálada a průjem. Tou hlavní věcí je ohromné slintání.

plenkovina

Když se stále snaží do něčeho kousat, začnou dítěti téct sliny a hodně slintá. Má od slin celé tričko nebo bodyno. Můžete ho měnit co deset minut a nemůžete tomu nijak zabránit. Nebo ano? Ano, můžete zabránit tomu, že bude mít mokré oblečení tím, že mu dáte bryndáček. Ten většinu slin pojme, a na tričku toho tolik nebude. Je to lepší nápad, než dítěti zalepit pusu, to rozhodně nedělejte. Dokonce si spoustu bryndáků můžete ušít, abyste je měli originální a z kvalitního materiálu. Je to jednoduché postačí vám plenkovina, kterou můžete mít čistě bílou nebo se vzorem nějakého dětského motivu. Pak už vám postačí jen trochu zručnosti, a šicí stroj.

plenkovina

Když, si naměříte velikost, můžete se pustit do stříhání a šití. Ušití deseti nebo více bryndáčků pro vás bude hračka, a když budete na nějakém dětském hřišti, všichni vám je budou závidět a budou se ptát, kde jste takové krásné bryndáky koupila. Není to jen vtip, ale holá pravda. Tak kterou plenkovinu jste vybrali je to krásný vzor malých barevných tučňáků nebo malých roztomilých prasátek, dinosaurů, či autíček. Výběr je obrovský a můžete si od každého vzoru udělat jeden, nebo dva bryndáky. Zuby porostou dlouho a budou se vám rozhodně hodit. Dokud, nebude mít všechny zuby, slintání bude stále probíhat, tak se na to dostatečně připravte.